Introductiecommissie en mentoren
Tijdens de introweek worden jullie ingedeeld in groepjes. Jouw introgroepje zal begeleid worden door twee mentoren, ook wel intromama's of -papa’s genoemd. Zij zullen ervoor zorgen dat jullie een onvergetelijke week gaan beleven!
Maar wie zijn de mentoren? De mentoren zijn ouderejaars Geneeskunde studenten. Zij kennen de campus goed en weten alles over de studie, de studievereniging en het studentenleven te vertellen. Zij kunnen dus al jullie vragen beantwoorden, maar zorgen vooral ook voor extra sfeer en gezelligheid in jullie groep! Alle mentoren worden klaargestoomd voor de introweek door het bestuur en de introductiecommissie.

Lieve eerstejaars,
Wij zijn de intoductiecommissie en wij zijn hard aan het werk om een onvergetelijke week voor jullie neer te zetten. Hieronder stellen wij ons voor, zodat jullie ons alvast een beetje kunnen leren kennen. Wij kijken er naar uit om jullie ook te leren kennen in augustus!







